Moją misją jest zrealizowanie Twojego celu więc nie wahaj się dłużej i zacznijmy działać razem!

Nazywam się Łukasz Subsar i jestem dietetykiem. Zarówno z zawodu jak i pasji do swojej pracy. Wykształcenie kierunkowe zdobyłem na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu, broniąc z wyróżnieniem pracę magisterską na temat zaburzeń metabolizmu i homeostazy energetycznej.
Na tym jednak nie poprzestałem swojej edukacji i wciąż pogłębiam wiedzę biorąc czynny udział w konferencjach naukowych i specjalistycznych szkoleniach z zakresu dietetyki i suplementacji. Sam również w roli wykładowcy przekazuję swoje doświadczenie przyszłym dietetykom, trenerom oraz prowadzę edukacje dla pacjentów w formie kursów i warsztatów.

Najważniejszy dla zdrowia jest zdrowy rozsądek!

Moje podejście do dietetyki i zdrowego odżywiania jest poparte aktualnymi dowodami naukowymi, ale nie tracę przy tym nie mniej ważnej wiedzy zdobywanej poprzez wieloletnią praktykę zawodową. We współpracy z podopiecznymi przykładam ogromną rolę do edukacji i poprawy ich świadomości żywieniowej oraz indywidualnego spojrzenia na każdy przypadek.

Jadłospisy, które układam i zalecenia, które formułuję prowadzą do zmiany nawyków żywieniowych, a tylko takie podejście daje 100% gwarancje utrzymania wypracowanych efektów!

Dieta i sport

Oprócz współpracy z pacjentami zajmuję się również dietetyką sportową. Sam również przez kilka lat pracowałem jako trener personalny, a w przeszłości wielokrotnie startowałem jako lekkoatleta. Dzięki temu doświadczeniu mogę skutecznie „wejść w skórę” sportowca i zdecydowanie lepiej zrozumieć jego problemy.

Moi zawodnicy to nie tylko osoby aktywne fizycznie i amatorzy, ale również sportowcy – medaliści areny międzynarodowej. Należą do nich triathloniści, biegacze długodystansowi, ultramaratończycy, zawodnicy sportów walki, trójboju siłowego, sportów sylwetkowych oraz ekstremalnych.

Zapraszam na bloga

W wolnych chwilach zdarza mi się wystąpić w roli eksperta w Men’s Health i napisać coś na blogu oraz Fanpage’u, do którego również serdecznie Cię zapraszam!

Zaufali mi

Skontaktuj się ze mną

Jeżeli chcesz wejść na wyższy poziom sportowy lub poprawić swoją sylwetkę i zdrowie to śmiało, wystarczy, że napiszesz do mnie!